Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Agáta Hanychová děti rozmazluje? S Prachařem si vyměnili názory!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová děti rozmazluje? S Prachařem si vyměnili názory!

Andrea Malá

4. března 2024 15:30

Agáta Hanychová Video

Běžně má Agáta Hanychová více starostí s Jaromírem Soukupem, v posledních dnech se přihlásili o slovo také Prachařovi. Zatímco její exmanžel Jakub se s bývalou ženou bez větších průpovídek domluvil na úpravě péče o dceru Miu, jeho otec David si pustil pusu na špacír. 

Jak jsme informovali, Agáta Hanychová a Jakub Prachař se potkali u soudu, který po domluvě mezi rodiči vyhověl návrhu herce a baviče na změnu určených dní, kdy má dceru Miu v péči. V březnu má proběhnout další stání ohledně prezentace holčičky na sociálních sítích. 

Idylu nicméně tak trochu narušil dědeček David Prachař, který se rozhodl při povídání o vnučce být poměrně upřímný. "Je dost rozmazlená, ta se nemusí rozmazlovat," sdělil serveru extra.cz.

"Je to taková osobnost. Já myslím, že bude mít problém ve škole, protože si furt něco myslí a říká to nahlas, takže takovéhle děti většinou učitelky nemají moc rády," dodal známý herec. 

Hanychová nemohla nechat jeho slova bez reakce, přišla s ní na sociální síti. "Jelikož na Miu máme střídavku, tak ji asi rozmazlujeme oba dva," poznamenala.

Nejnovější zprávy