Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Agáta Hanychová má problém s exmanželem: Prachař si klade podmínky!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová má problém s exmanželem: Prachař si klade podmínky!

Andrea Malá

20. listopadu 2023 8:25

Agáta Hanychová Video

Agáta Hanychová řeší spor s dalším z otců svých dětí. S Jaromírem Soukupem svádí bitvu o dceru Rozárku, jejíž starší sestra Mia má fanouškům influencerky zmizet z očí. Přeje si to prý Jakub Prachař. 

Agáta Hanychová má v současnosti plnou hlavu starostí, zejména potřebuje pořádat všechny věci po zářijovém rozchodu s mediálním magnátem. Do toho ale přišla další rána... "Tatínek číslo dvě se taky pomátl a nesmím dávat Miu na Instagram," prozradila Agáta v živém vysílání na sociální síti.

Do Prachaře se následně tvrdě opřela. "Nekomentuju, tady pán, který nonstop pracuje. Místo toho, aby s ní byl, tak je s ní chůva a klade si takové podmínky. Je to prostě de*il," vychrlila ze sebe. Vzápětí se skoro omlouvala. "To jsem neřekla tohle slovo," pokračovala.

Influencerka vysvětlila fanynkám, že teď Miu nemůže mít na instagramu. "A točit výlet s Kryšpínem, kterému je dvanáct. No, nevím," posteskla si na závěr. 

I Jaromír Soukup se po rozchodu obrátil na expartnerku, aby jejich dceru neukazovala na sítích. Starosti tak Hanychová nemá pouze s Kryšpínovým otcem Mirkem Dopitou, s nímž nedávno po letech opět navázala vztah. 

Nejnovější zprávy