Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Iva Kubelková dojala obě dcery k slzám

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Iva Kubelková dojala obě dcery k slzám

Nikola Horáková

19. listopadu 2023 16:31

Iva Kubelková s Natálii Jiráskovou Video

V sobotním šestém díle StarDance předvedla Iva Kubelková s Martinem Prágrem tanec, který dojal určitě většinu lidí v sále, ale speciálně její dvě dcery, které byly také přítomny. 

Šestý večer StarDance se nesl v duchu filmové hudby a Iva Kubelková s Martinem Prágrem si ke svému waltzu vybrali melodii z romantického filmu Legenda o vášni. Jak řekli, byl to jejich snad první pomalý tanec. Dojali všechny snad všechny v sále i doma, ale speciálně její dvě dcery Natálku a Karolínku, které se slzám neubránily. 

„Tak takhle si je naposled spolu pamatuju, když doma jako malé něco provedly a pak je to mrzelo. Teď vážně, když vidím tuhle fotku, jak je včera dojal náš tanec, chce se mi normálně bulet taky," uvedla Iva Kubelková na Instagramu pod fotografií, obou děvčat se slzami v očích.

 „A vůbec, těch vašich zpráv, že vám taky ukápla slzička jsem četla tolik. Děkujeme, s Martinem jsme se snažili, abychom k vám tu emoci z filmu dostali, tak snad se to povedlo. Martin udělal opět krásnou choreografii," doplnila v závěru.

„Nejhezčí tanec večera. Také mě to dojalo," napsala v komentářích jedna z fanynek. „Bylo to moc krásné. A Váš mluvený projev je také moc hezký, moc příjemně se to poslouchá. A Martin je hrozne sympatický, jste super pár, přeji vám hodně štěstí," složila páru kompliment další z fanynek.

Právě pár Iva Kubelková a Martin Prágr v letošní řadě dosáhli jako jediní od poroty plného počtu bodů. V sobotu se jim ale úspěch z předchozího týdne nepodařilo zopakovat. Důvodem byly drobné chyby, ale i tak si od poroty odnesli 27 bodů. 

Nejnovější zprávy