Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Agáta Hanychová naložila Soukupovi s Prachařem: Mají ze mě komplex!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová naložila Soukupovi s Prachařem: Mají ze mě komplex!

Andrea Malá

12. června 2024 8:40

Agáta Hanychová Video

Agáta Hanychová letos absolvovala dva soudní spory ohledně péče o své dcery s jejich slavnými tatínky. I s jistým odstupem času tvrdí, že exmanžel Jakub Prachař a expartner Jaromír Soukup se proti ní spojili. Zjevně už se nad to ale povznesla.

Soukup a Prachař mimo jiné dosáhli toho, že soud zásadně omezil zveřejňování snímků dcer na sociálních sítích. Právě toho se oba snažili dosáhnout. Hanychová to po rozsudku respektuje, nicméně o bývalých partnerech si myslí své.

"Že se semknou všichni tři muži proti jedné ženě? Dvěma z nich jsem porodila dítě, třetímu jsem zařídila snový život. Asi ze mě mají všichni tři obrovský komplex a i když jsou to silné osobnosti, tak nemají na to, aby porazili jednu matku se třemi dětmi," prohlásila v podcastu Netabuj.

Rozvody či rozchody párů, které mají děti, jsou nejen v Česku poměrně častou záležitostí. Dcera herečky Veroniky Žilkové s nimi má zkušenosti, z nichž plyne jeden závěr. Velké soudní bitvy podle jejích slov postrádají smysl.

"Je vždycky lepší se domluvit, než trávit čas u soudu," konstatovala Hanychová, která se po rozchodu se Soukupem dala dohromady se staronovým partnerem Mirkem Dopitou, za něhož se provdala. 

Nejnovější zprávy