Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Agáta Hanychová není opatrná? Spekulace o novém vztahu sama přiživila!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová není opatrná? Spekulace o novém vztahu sama přiživila!

Andrea Malá

26. září 2023 10:35

Agáta Hanychová Video

Agáta Hanychová se na začátku září rozešla s Jaromírem Soukupem a v podstatě vzápětí se po jejím boku začal podezřele často objevovat muž, který není jejím "holčičkám" nijak neznámý. Jde o otce jejího syna Kryšpína. Jeho slavné mamince se navíc - možná nechtěně - podařilo spekulace opět přiživit. 

Jak jsme vás informovali, Hanychová o uplynulém víkendu sdílela na instagramovém profilu snímky z golfového hřiště, kam vzala i synka Kryšpína. "Vždy jsem si říkala, že je to strašná nuda a že to nikdy hrát nebudu. Vše se má v životě zkusit," napsala svým holčičkám na sociální síti. 

Na tom by samo o sobě nebylo nic podezřelého. Jenže jeden z tuzemských webů poznamenal, že náhody neexistují, přičemž připomněl, že ke golfu má kladný vztah právě otec jejího syna Mirek Dopita. 

Veřejně dostupné snímky navíc dokazují, že v uplynulých dnech nechyběl na oslavě osmnáctin Korduly Stropnické. A to kupříkladu absentoval otec čerstvě plnoleté teenagerky Martin Stropnický.

Není zároveň žádným tajemstvím, že i Dopita prožívá turbulentní období v osobním životě. Konkrétně se rozvádí s manželkou Terezou. Souběh všech těchto okolností je přinejmenším podezřelý. 

Nejnovější zprávy