Agáta Hanychová o fotce s mistry světa: Normálně bych se styděla, ale...

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Andrea Malá

1. června 2024 12:52

Agáta Hanychová s Martinem Nečasem a Davidem Pastrňákem.

I stálé hvězdy šoubyznysu se musely v posledních dnech ustoupit šílenství kolem hokejových mistrů světa. Vyprávět by o tom mohla i Agáta Hanychová, která se s dvěma hokejisty vyfotila a přiznala, že jich lituje. Proč přesně?

Hanychová se na instagramu pochlubila fotkou s dvěma výraznými tvářemi triumfu na domácím mistrovství světa v ledním hokeji. Konkrétně šlo o střelce vítězného gólu Davida Pastrňáka a bodujícího útočníka Martina Nečase.

"Normálně bych se styděla za hvězdami přijít, ale ten hon, co se děje, je opravdu za mě moc... Děkuju za fotku a je mi vás líto... Jeden večer mistři a druhý večer se bulvár snaží najít jakoukoliv špínu," napsala dcera Veroniky Žilkové k fotce.

Agáta tím zjevně narážela především na to, co se dělo kolem generálního manažera týmu a bývalého skvělého hráče Petra Nedvěda, který byl zastižen s neznámou ženou během oslav. Později musel médiím vysvětlovat, že s manželkou je již nějaký čas rozvedený.

Česká reprezentace zvítězila v nedělním finále domácího šampionátu nad Švýcarskem 2:0. Obě branky padly až ve třetí třetině zápasu. Rozdílový gól vstřelil bostonský útočník David Pastrňák, šlo o jeho první zásah na turnaji. Výhru pak v poslední minutě pečetil do prázdné branky David Kämpf.