Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Agáta Hanychová prý jen čeká na vhodnou chvíli. Rozchod s Dopitou?!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová prý jen čeká na vhodnou chvíli. Rozchod s Dopitou?!

Andrea Malá

12. listopadu 2023 15:39

Agáta Hanychová s Mirkem Dopitou Video

Agáta Hanychová se po rozchodu s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem po letech vrátila k Mirku Dopitovi, otci svého nejstaršího syna Kryšpína. Jejich vztah je ale opakovaně předmětem spekulací, které nejsou úplně příjemné. 

Hanychová už jednou na zvěsti o údajném rozchodu reagovala, přičemž prohlásila, že nechápe, kde se tato tvrzení berou. Ať je to jakkoliv, ničeho tím nedosáhla, protože se spekulace vyrojily znovu.

Podle informátora webu expres.cz už měla influencerka staronového přítele vystěhovat. "Přemýšlí, jak z toho mediálně ven. Pochopila, že udělala chybu. Je to podivný vztah, který nedává žádnou logiku," podotkl zdroj.

 

Ve vyjádření pokračoval slovy, že podle všech indicií už spolu Hanychová a Dopita nejsou. V takovém případě by šlo již o druhý rozchod dcery herečky Veroniky Žilkové od konce letních prázdnin.

"Mirek jí měl pomáhat s Instagramem, ale to Agáta rychle vzdala, protože pochopila, že to Dopita se sociálními sítěmi prostě vůbec neumí," dodal informátor, v čem také mohl být problém. 

Nejnovější zprávy