Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Agáta Hanychová řekla PRAVDU o vztazích s Prachařem a Soukupem!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová řekla PRAVDU o vztazích s Prachařem a Soukupem!

Andrea Malá

4. října 2023 14:40

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem Video

Agáta Hanychová je zadaná a dokonce už i potvrdila, kdo je oním vyvoleným. Jde o jednoho z otců jejích dětí, nikoliv však o Jakuba Prachaře a Jaromíra Soukupa. Ovšem i o nich se nyní zmínila. Jak vychází s bývalými partnery? 

Hanychová má tři potomky, každého s jiným mužem. Vzhledem k novým skutečnostem přitom není složité odhadnout, se kterým z nich má nejlepší vztah. Svým "holčičkám" už totiž potvrdila, že jsou opět spolu s Mirkem Dopitou, otcem nejstaršího Kryšpína.

Fanynkám se nicméně rozhodla stručně říct i to, jak vychází s dalšími dvěma bývalými partnery.  A není to žádná hitparáda. Ani v případě Jakuba Prachaře, s nímž má influencerka dceru Miu. Od rozpadu manželství přitom uplynulo už několik let.

"S Kubou je to nahoru dolů," konstatovala dcera Veroniky Žilkové, kterou v kapitole vztahů svým způsobem následuje jako vzorná dcera. I herečka má totiž potomky se třemi různými muži. Naposledy se jí loni rozpadl vztah s Martinem Stropnickým.

To u Hanychové je poslední rozchod čerstvou záležitostí, oznámila ho zhruba před měsícem. Napětí mezi ní a Jaromírem Soukupem, otcem několikaměsíční Rozárky, je tak stále aktuální. "S Jaromírem dolů," poznamenala k jejich současnému vzájemnému rozpoložení. 

Nejnovější zprávy