Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Agáta Hanychová si zahrává i kolem Vánoc: Co tomu řeknou Soukup a Prachař?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová si zahrává i kolem Vánoc: Co tomu řeknou Soukup a Prachař?

Andrea Malá

24. prosince 2023 8:58

Agáta Hanychová Video

Agáta Hanychová si umí život náramně zkomplikovat. Řeč je zejména o napjatých vztazích s bývalými partnery Jakubem Prachařem a Jaromírem Soukupem. Klid nebyl ani před Vánoci. 

Slavní otcové dcer si nepřejí, aby je Agáta Hanychová ukazovala na sociálních sítích. Kvůli Mie, kterou má s bývalým manželem Jakubem Prachařem, dokonce přišlo předvolání k soudu.

"Přijde mi to celé na hlavu, protože ty děti jsou mediálně známé, protože jsme mediálně známí," řekla k tomu trojnásobná maminka. Následně uvedla, že Mia je z toho nešťastná, protože miluje živá instagramová vysílání se svou maminkou. "Tak jí to ukládám, a až se tatínkové rozmyslí, budu jí to tam moct dát," prohlásila.

Zákaz ukazovat několikaměsíční Rozárku má mít dcera Veroniky Žilkové také od Jaromíra Soukupa. V dnech, které předcházely Štědrému dni, přesto zveřejnila fotografie s oběma dcerami na instagramu.

"Moje holky a vánoční besídka Mii," napsala Hanychová ke snímkům a vysvětlila nepřítomnost nejstaršího potomka, syna Kryšpína. "Leží s antibiotiky," dodala. 

Nejnovější zprávy