Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Dominik Vodička popichoval svoji taneční partnerku Dariju Pavlovičovou: Byla lehce zaskočena

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dominik Vodička popichoval svoji taneční partnerku Dariju Pavlovičovou: Byla lehce zaskočena

Nikola Horáková

23. prosince 2023 18:24

Darija Pavlovičová a Dominik Vodička

Již během StarDance se dlouho spekulovalo zdali spolu Darija Pavlovičová a Dominik Vodička nemají vážnější vztah. To ovšem oba vyvrátili. Před pár dny byli hosty v Show Jana Krause. Tanečník si z Dariji v pořadu dělal lehkou legraci. 

Před pár dny vítězové StarDance Darija Pavlovičová a Dominik Vodička byli pozváni do Show Jana Krause. Jak to tak bývá, prozradili na sebe pár věcí a dokonce si Domonik udělal z Dariji lehkou legraci. Že se k sobě hodně mají je jasné, ale oba všechny ubezpečují, že jde pouze o velmi dobré přátelství.

„Teď tady ten ročník nás vůbec nenapadl, že vyhrajeme. Tam byly ty celebrity hlavní a pak tam byla Darija, že jo," řekl Vodička s narážkou na Dariju, která byla lehce zaskočená. „Tak jsem si říkal, že odtančíme čtyři tance a uvidíme, co bude dál," dodal. "Dominik má svou jemnou krutost," reagovala Darija na jízlivá Dominikova slova a následně se zasmála. 

Video: 2. Darija Pavlovičová a Dominik Vodička - Show Jana Krause 20. 12. 2023 | Show Jana Krause

Vítězové se i po StarDance stále vídají. Je to očividné i na jejich účtech na sociálních sítích. Den po posledním přenosu si udělali ranní procházku, symbolicky okolo výstaviště v Holešovicích, kde večer před tím vyhráli. „Krásný den, hádejte, kde jsme. Šli jsme si dát trénink, trénujeme na další sobotu,“ zavtipkovala Darija. 

Nejnovější zprávy