Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Agáta Hanychová ukázala první Vánoce malé Rozárky! Co následovalo?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová ukázala první Vánoce malé Rozárky! Co následovalo?

Andrea Malá

25. prosince 2023 15:22

Agáta Hanychová Video

Letošní Vánoce v domácnosti Agáty Hanychové byly zase něčím jiné. Poprvé totiž sháněla dárky pro trojici dětí. Jak dlouho si je ale užila všechny pohromadě? Tak nějak se totiž vědělo, co má po Štědrém dni následovat.

Hanychová na instagramovém profilu sdílela vánočně laděné fotografie se všemi třemi potomky, přičemž se vědělo, že celé svátky bude mít u sebe pouze toho nejstaršího, tedy syna Kryšpína.

Letos se totiž dala opět dohromady s jeho otcem Mirkem Dopitou. Stalo se tak poté, co se v září rozešla s tatínkem několikaměsíční Rozárky, mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Pochopitelně i on chce s dcerou strávit během Vánoc nějaký čas.

Jak jsme již dříve informovali, influencerka prozradila, že bude o Vánocích se svými dětmi doma. Co už však neřekla, že "Vánoce" se v případě obou holčiček omezují jen na Štědrý den. Během prvního svátku vánočního totiž dojde k předání do péče otců.

"Hned druhý den po Štědrém dni musím předávat děti jejich tatínkům," řekla Hanychová deníku Blesk. "Na Štědrý den budeme naštěstí všichni spolu, pak se ale rozprchnou každý ke svému otci," vysvětlila. 

Nejnovější zprávy