Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Agáta Hanychová zpražila Jaromíra Soukupa kvůli penězům!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová zpražila Jaromíra Soukupa kvůli penězům!

Andrea Malá

6. listopadu 2023 8:33

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou Video

Dva měsíce uplynuly v minulém týdnu od chvíle, kdy Agáta Hanychová oznámila rozchod s Jaromírem Soukupem. Válečná sekera ale není ani zdaleka zakopána, což Agáta demonstrovala dalším výpadem vůči bývalému partnerovi. 

Když ještě tvořili pár, byla Agáta Hanychová jednou z mála osobností, kterým Jaromír Soukup dával prostor na TV Barrandov. Jak známo, většinu moderovaných pořadů na jednotlivých stanicích jinak uvádí on sám. 

Fanynky slavné trojnásobné maminky sice nejspíš tušily odpověď, přesto se jí v posledních dnech zeptaly, zdali ji ještě budou moci spatřit na televizní obrazovce. Dcera Veroniky Žilkové nijak nemlžila.

"Holčičky nebudou. Protože to bylo na televizi Barrandov a tam já opravdu teď natáčet nebudu," vzkázala podle serveru extra.cz. Navíc si neodpustila rýpnutí to bývalého partnera. "Já navíc ráda pracuji za peníze," dodala. 

I peněz se týká probíhající spor mezi Hanychovou a Soukupem ohledně péče o dceru Rozárku. Zatím bylo vydáno předběžné opatření, které stanovuje, jak se rodiče mají u holčičky střídat. 

Nejnovější zprávy