Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Agáta Hanychová zuří: Soukup pokazil Rozárčiny narozeniny?!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová zuří: Soukup pokazil Rozárčiny narozeniny?!

Andrea Malá

12. dubna 2024 10:04

Agáta Hanychová Video

Máme tu novou záminku pro pokračování sporů mezi bývalými partnery Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem? Možná ano. Jejich společná dcera Rozárka totiž měla první narozeniny, přičemž je s ní chtěli oslavit oba. Co se stalo? 

Soukup se ve středu pochlubil tím, jakou narozeninovou oslavu připravil pro svou čerstvě roční dcerku. Na instagramu ukázal kulisy, dárky či dort. Samotnou holčičku ale neukázal. Důvod tak nějak tušíme. Miliardář totiž vyčítal mamince Rozárky, že dívku ukazuje lidem na sociálních sítích. U soudu se v rámci sporu ohledně péče dokonce domáhal toho, aby to Agáta měla zakázané.

Tentokrát se ovšem pro změnu ozvala Hanychová. "Prosila jsem tatínka Rozárky, aby mi vrátil dceru dřív, když má ty narozeniny, ale neustoupil a dovezl ji až v šest večer, jak ustanovil soud," postěžovala si trojnásobná maminka deníku Blesk.

Dcera herečky Veroniky Žilkové měla pro oslavenkyni připravený program. "Pozvala jsem i sestřenici se dvěma holčičkami, aby si Róza měla s kým hrát," prozradila Agáta. 

Je zkrátka zřejmé, že vztahy mezi bývalými partnery jsou stále na bodu mrazu, ačkoliv Hanychová o Velikonocích projevila vůli se na něčem dohodnout. 

Nejnovější zprávy