Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Agátě Hanychové došla se Soukupem trpělivost? Je to příšerné, udeřila!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agátě Hanychové došla se Soukupem trpělivost? Je to příšerné, udeřila!

Andrea Malá

16. ledna 2024 8:55

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem Video

Vztah Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa po zářijovém rozchodu je z velké části o dělání naschválů. Agátě například hodně vadí, když nemůže dceru Rozárku ukazovat na sociálních sítích. Po posledních zákazu od Jaromíra se pořádně odšpuntovala. 

Zákaz ukazovat holčičku na sítích dostala Hanychová už loni, zjevně ale neplatil nepřetržitě. V uplynulých dnech totiž trojnásobná maminka informovala své fanynky, že už zase nesmí dceru veřejně prezentovat.

"Dneska mi přišla taková krásná věc, že nesmím dávat Rózu na Instagram, že by ji asi někdo viděl, i když byla už na několika titulech časopisů svého tatínka, takže teď ji u mě na Instagramu vídat nebudete," uvedla. 

Jakmile uběhla nějaká chvíle, pustila se dcera Veroniky Žilkové do Soukupa se vší vervou. Proč mu vyčinila? "Dozvěděla jsem se, že Róza byla celý odpoledne na televizi Barrandov, v minus 10," šokovala sledující na instagramu. 

"Osmiměsíční miminko, místo aby bylo doma s mámou, tak bylo na televizi Barrandov, protože to je totiž prostředí pro děti," nechápala Hanychová. "Zhrzenost mužů je příšerná," dodala na adresu miliardáře. 

Nejnovější zprávy