Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Alžběta II. moc nadšená nebyla! Jaký měla vztah k Harrymu, když si našel Meghan?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Alžběta II. moc nadšená nebyla! Jaký měla vztah k Harrymu, když si našel Meghan?

Lenka Kučerová

4. června 2024 17:54

Alžběta II. bývalá Královna Spojeného království Video

Vztahy mezi královskou rodinou a princem Harrym a jeho manželkou Meghan Markle jsou velmi napjaté. Problémy s jejich chováním nemají jen Karel III. a princ William, ale celou situaci vnímala i Alžběta II. († 96), která svému vnukovi zcela nedůvěřovala.

Přední členové královské rodiny jsou již několik let v otevřeném konfliktu s princem Harrym a Meghan. Poté, co dvojice opustila Velkou Británii a vzdala se svých královských povinností, začali veřejně kritizovat své příbuzné prostřednictvím rozhovorů, knih a dokonce dokumentů.

Říkalo se, že Harry měl výborné vztahy alespoň s Alžbětou II. Podle nejnovějších vyjádření odborníka na královskou rodinu Phila Dampiera však královna stejně jako Karel III. a princ William ztratila vůči svému vnukovi veškerou důvěru a nechtěla s ním mít nic společného.

„Královna i současný král měli obavy, že se Harry a Meghan objeví s partou filmařů nebo fotografů. Vždy měli pocit, že všechno, co se stane nebo řekne, se dříve či později objeví v nějakém programu nebo podcastu. Proto vůči němu ztratili důvěru," řekl Dampier pro The Sun.

„I přesto, že královna měla zdravotní problémy, věděla, že jakákoli fotka, na které bude s Harryho dcerou Lilibet, může být zneužita,“ doplnil Dampier. „Všem oznámila, že žádné fotky nebudou, a musím říct, že ji chápu, i když je smutné, že jsme žádnou nemohli vidět,“ uzavřel Dampier. 

Nejnovější zprávy