Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Andrea Verešová zavzpomínala na Jágra! Byla někdy v plánu svatba?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Andrea Verešová zavzpomínala na Jágra! Byla někdy v plánu svatba?

Andrea Malá

20. června 2024 11:27

Andrea Verešová Video

Andrea Verešová a Jaromír Jágr před mnoha lety tvořili jeden z opravdu hvězdných párů českého šoubyznysu. Zatímco ona se nakonec vdala za jiného, on je stále svobodný. Mohlo to dopadnout tak, že by měli vztah dodnes? 

Jak známo, Jaromír Jágr obětoval prakticky celý svůj život hokeji, takže ani v 52 letech není ženatý. A jeho vztah se slovenskou modelkou Andreou Verešovou je opravdu dávnou minulostí. Přesto se řeší, co by bylo, kdyby... 

Verešová totiž podle Nového Času prozradila, proč se nestala manželkou hokejové hvězdy. Svatba se prý nikdy ani neřešila. "Byla jsem tehdy mladá, Jarda byl mladý a byl na vrcholu své kariéry. Nebylo na pořadu dne uvažovat o tom, jestli se vezmeme," nechala se slyšet.

"Já hodně cestovala, dokončovala jsem vysokou školu a nebylo úplně v plánu se usazovat. Nakonec se naše cesty rozešly, ale bylo to krásné období, mám ho stále ráda, je to skvělý chlap a moc jsem se od něj naučila," dodala modelka. 

Jágr se nyní připravuje na údajně poslední sezónu v profesionální kariéře a má oporu v současné partnerce Dominice Branišové. O svatbě tohoto páru se ale rovněž nemluví nahlas.

Nejnovější zprávy