Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Anorexie Agáty Hanychové? Radši bych se najedla, přiznává dcera Žilkové!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Anorexie Agáty Hanychové? Radši bych se najedla, přiznává dcera Žilkové!

Andrea Malá

15. prosince 2023 8:24

Agáta Hanychová Video

Poruchy příjmu potravy jsou něčím, co je rozhodně třeba brát smrtelně vážně. Problémy se stravováním přitom nyní přiznala Agáta Hanychová. Potýká se s nimi už několik měsíců. Slova o anorexii ale odmítá. 

Jak Agáta Hanychová naznačila, problémy se táhnou od doby, kdy byla ve vztahu s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Na jaře se hvězdnému páru, který se na jaře rozpadl, narodila dcera Rozárka. Od té chvíle to jde s trojnásobnou maminkou od desíti k pěti...

Hanychová přiznala, že od porodu skoro nejí a hubne v takové míře, že už ani jí samotné se to nelíbí. "Sama říkám, že mám ráda hubené lidi, ale už na to necílím. Radši bych se najedla," řekla webu super.cz.

Cesta ven z problémů ale nebude jednoduchá. Influencerka se totiž svěřila, že jí jídlo přestalo chutnat. Slova o poruše příjmu potravy ale odmítá. "Nemám anorexii ani jsem neměla covid, že bych ztratila chuť. Prostě je to takové období," dodala.

Blíží se přitom doba velkého hodování, Vánoce začínají už za devět dní. Tak uvidíme, zdali se Hanychové během nich nepodaří nechutenství překonat. 

Nejnovější zprávy