Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Bouře pokračuje! Ani Meghan by neudělala to co Kate?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Bouře pokračuje! Ani Meghan by neudělala to co Kate?

Lenka Kučerová

17. března 2024 17:27

Meghan Markleová a princ Harry Video

Doslova celý svět řeší upravenou fotografii rodiny prince a princezny z Walesu. Výjimkou nejsou ani Spojené státy americké, kde žijí princ Harry a jeho žena Meghan s dětmi. Jak na aktuální skandál kolem britské královské rodiny reagují? 

Dvojice si údajně postěžovala na dvojí metr. "Pokud by se to samé stalo Harrymu a Meghan, byli by rozdrceni. Ale Meghan by takovou chybu nikdy neudělala. Má smysl pro detail," uvedly zdroje serveru Page Six

Mluvčí vévody a vévodkyně ze Sussexu se každopádně od těchto tvrzení distancoval. "S respektem k Page Six, tyhle informace rozhodně nepochází od nás," ozřejmil médiím. 

Skandál kolem fotografie princezny Kate s dětmi nastal v uplynulých dnech. Monarchie snímek zveřejnila o víkendu, světové zpravodajské agentury se ho ale obratem rozhodly stáhnout z distribuce kvůli provedeným digitálním úpravám.

Královská rodina naposledy uvolnila nové informace o zdravotním stavu princezny Kate na konci ledna, když byla propuštěna z nemocnice po plánované operaci břicha. Na veřejnosti se manželka následníka trůnu naposledy objevila o Vánocích, když s rodinou zavítala do kostela. 

Princezna by se podle předchozích vyjádření neměla vrátit k pracovním povinnostem dříve než o Velikonocích, kdy s manželem a dětmi každoročně navštěvuje církevní obřady ve Windsoru. Podle britských médií by se měla opět ukázat na veřejnosti nejpozději v polovině dubna.

Nejnovější zprávy