Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Brzobohatý se soudí s Kuchařovou! Fakta jsou krutější, než si myslel

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Brzobohatý se soudí s Kuchařovou! Fakta jsou krutější, než si myslel

Andrea Malá

6. června 2024 18:05

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová Video

Rozvod Ondřeje Brzobohatého a Taťány Kuchařové stále není věcí minulosti. K soudu v kauze úniku citlivých informací z církevní žaloby ve středu přišel jen hudebník. A nestačil se divit! 

V kauze jde o to, že Brzobohatý se domnívá, že média získala informace právě od Kuchařové, která vinu odmítá. První stání proběhlo v lednu, pak se do věci neúspěšně vložil mediátor. Zatímco modelka včera osobně nedorazila, hudebník přišel s právníkem. Šokovalo ho zejména svědectví redaktora o údajném nátlaku ze strany někdejší Miss World.

"Já jsem upřímně ještě v emocích, takže já se k tomu ani nechci vyjadřovat a počkám až na výsledný verdikt soudce," řekl muzikant webu extra.cz po jednání.

Brzobohatý podle svých slov netušil, že fakta jsou daleko krutější, než si vůbec myslel. "Já jsem 90 % z toho, co zaznělo, vůbec netušil," podotkl s tím, že si zatím nedělá jakékoliv naděje, protože nezná argumenty protistrany. 

Kuchařová zatím průběh soudu nechce nijak komentovat. "Nebudu média ani veřejnost informovat o průběhu soudního líčení, na rozdíl od mého bývalého manžela. Budu se bránit a vyjádřím se až po rozsudku," sdělila serveru super.cz.

Nejnovější zprávy