Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

"Byli jsme rodina." Hvězdy Přátel poprvé zareagovaly na smrt Matthewa Perryho (†54)

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

"Byli jsme rodina." Hvězdy Přátel poprvé zareagovaly na smrt Matthewa Perryho (†54)

Andrea Malá

31. října 2023 10:07

Matthew Perry

Od soboty se předpokládalo, že dříve či později se k náhlé víkendové smrti Matthewa Perryho vyjádří hvězdy sitcomu Přátelé. Čekání je u konce. Pětici herců ztráta kolegy a kamaráda velmi zasáhla, takže první vyjádření není nikterak obsáhlé. Co se v něm píše? 

"Jsme naprosto zničení ztrátou Matthewa. Byli jsme více než jen kolegové. Byli jsme rodina," stojí v prohlášení pro magazín People, pod nímž jsou podepsáni Jennifer Anistonová, Courteney Coxová, Lisa Kudrowová, Matt LeBlanc a David Schwimmer.

"Je toho tolik co říct, ale právě teď potřebujeme chvíli truchlit a zpracovat tuto nedozírnou ztrátu. Časem řekneme víc, jakmile toho budeme schopni. V myšlenkách jsme s Mattyho rodinou, jeho přáteli a s každým, kdo ho měl rád," dodali herci. 

Slavný herec Matthew Perry se podle LA Times utopil ve své losangeleské rezidenci. Mluvčí místních hasičů uvedl, že jeho kolegové vyjížděli na místo v sobotu pár minut po 16. hodině. Přivoláni byli kvůli záchraně z vody. Policie zahájila vyšetřování smrti oblíbeného herce, cizí zavinění pro tuto chvíli vyloučila. 

Perry se proslavil díky sitcomu Přátelé, který se natáčel a vysílal mezi lety 1994 až 2004. Zahrál si v něm Chandlera Binga, přičemž jeho postava byla známá svým sarkasmem. K dalším výrazným projektům je možné zařadit film Můj soused zabiják s Brucem Willisem. 

Nejnovější zprávy