Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Česko se skládá na dluhy Jaromíra Soukupa? Nemáš na alimenty, útočil Bejr na magnáta!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Česko se skládá na dluhy Jaromíra Soukupa? Nemáš na alimenty, útočil Bejr na magnáta!

Andrea Malá

22. ledna 2024 10:37

Jaromír Soukup Video

Jaromíru Soukupovi zbývají poslední dny do zápasu s "Psychopatem" Alešem Bejrem, od kterého to už před soubojem dostává pořádně sežrat. Dá se proto očekávat, že chystaný duel bude opravdu vyhrocený. 

Soupeři se potkali už na začátku minulého týdne. Bejr byl sice ve svěrací kazajce, přesto hlavou napadl moderátora. Mediální magnát byl děním viditelně zaskočen a zmohl se jen na slabou reakci. "Co blbneš, ty v**e?! Nech toho!" vyzval svého soka. "Mě to nebaví," dodal o chvíli později. 

S podobnými pocity a závěry zřejmě odcházel i z nedělní tiskové konference, kde opět čelil slovním výpadům Psychopata. "Lidi, můžete přispět Jaromírovi?" škádlil kontroverzní člověk přítomné obecenstvo podle extra.cz. 

Evidentně tak narážel na to, co se stalo o den dříve. Trojice kanálů televize Barrandov v sobotu téměř deset hodin nevysílala. Deník Blesk napsal, že televize nefungovala kvůli odpojení od přívodu elektrické energie. Soukup sdělil serveru Seznam Zprávy v textové zprávě, že šlo o krátkodobý výpadek technického charakteru. Více událost komentovat nechtěl. 

Bejr nicméně včera vytáhl i osobní život podnikatele. "Co ten tvůj rozchod s Agátou Hanychovou? Jsem četl, že nemáš na alimenty," vysmíval se Soukupovi, který to těžce nesl. "Já tohle nebudu poslouchat," reagoval. 

Nejnovější zprávy