Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Co by na to řekla Diana? Chování Meghan a Harryho by neustála!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Co by na to řekla Diana? Chování Meghan a Harryho by neustála!

Lenka Kučerová

19. března 2024 19:24

princ Harry a Meghan Markle Video

Lady Colin Campbellová byla jako důvěrnice Diany nedílnou součástí královského paláce a zesnulou princeznu dobře znala. Podle jejích slov by se dnes nedokázala dívat na to, co Meghan s jejím synem dělá.

Campbellová podle Daily Mail tvrdí, že "bezcitné" chování Meghan Markle by princeznu Dianu doslova zděsilo. Podle ní by navíc mezi oběma ženami docházelo k častým konfliktům.

Svým způsobem jsou si obě ženy podobné, namísto shody a pochopení by ale mezi nimi v tomto případě vypukla válka, píše server s tím, že Meghan je vzdělanější a sebevědomější než byla Diana.

Ta byla naopak psychicky nevyrovnaná, což by podle bývalé důvěrnice vyústilo v drsné hádky a pravděpodobně větší rivalitu, než v případě Kate a Meghan.

Domnívá se ale, že by Harrymu do života nezasahovala a Meghan by se naučila akceptovat. Nikdy se totiž nechtěla stavět do cesty svým dětem, a proto by vévodkyni musela tolerovat.

Její city k ní by ale byly plné chladné nenávisti. Na rozdíl od vévodkyně Kate, kterou by měla ráda, její vystupování by hodnotila jako autentické a chválila by ji.

Nejnovější zprávy