Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Co dělají Harry a Meghan? Scénářů je hned několik, potvrdila zasvěcená osoba!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Co dělají Harry a Meghan? Scénářů je hned několik, potvrdila zasvěcená osoba!

Andrea Malá

6. února 2024 15:18

Meghan Markleová a princ Harry

S princem Harrym a jeho ženou Meghan se loni rozloučila streamovací platforma Spotify. Zatím to ale nevypadá, že by něco podobného plánoval s párem Netflix. Podle nejnovějších informací s ním hvězdná dvojice spolupracuje hned na několika projektech. 

Podle britského deníku Guardian vyšlo během tiskové konference Netflixu najevo, že dvojice pracuje na filmu a několika dalších projektech, z nichž některé nemají ani scénář.

"Mají pár věcí bez scénáře, na kterých pracují. A také jich několik mají ve vývoji. Je tam film a seriál, na kterém pracují. Všechno je v raném stádiu vývoje, film a televizní show i další pořady. Ten film bude skvělý," uvedla hlavní obsahová ředitelka streamovací služby Bela Bajaria. 

Moc podrobností se lidé nedozvěděli, každopádně zahraniční média se domnívají, že připravovaným filmem bude adaptace úspěšného bestselleru Meet Me at the Lake (Potkáme se u jezera) spisovatelky Carley Fortune, na který pár zakoupil práva. 

Harry a Meghan loni ukončili spolupráci se Spotify, ačkoliv patřili mezi nejdůležitější osobnosti, které na konci roku 2020 oznámily dohodu o exkluzivní spolupráci se zmíněnou službou. Spotify tehdy uvedla, že dvojice pro ni bude uvádět a vytvářet podcasty.

Obě firmy, včetně té prince Harryho a jeho ženy Meghan, oznámily konec partnerství ve společném červnovém prohlášení pro CNN. "Spotify a Archewell Audio souhlasily, že se jejich cesty rozejdou," stojí v něm. Podle dostupných informací byla dvojice propuštěna, protože nevytvářela dostatek obsahu. 

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu jsou na volné noze od února 2021, kdy opustili institut královské rodiny. Nyní žijí v bohaté komunitě na západním pobřeží Spojených států, mají syna Archieho a dceru Lilibet Dianu.

Nejnovější zprávy