Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Co dělají Kate a William, když děti usnou? Blízký přítel vévodkyně promluvil!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Co dělají Kate a William, když děti usnou? Blízký přítel vévodkyně promluvil!

Lenka Kučerová

2. října 2023 22:53

William, princ z Walesu s princeznou Kate Video

Vévodkyně Kate a princ William jsou v soukromí lidé jako každý jiný. O tom svědčí i to, co si dopřávají v soukromí, když děti usnou.

Portál Express uvedl, že jedním z gest, kterými si pár projevuje náklonnost, je prý speciální pochoutka, kterou princ William připravuje manželce, když jsou jejich tři děti v posteli.

Ať už za sebou mají stresující den, nebo si chtějí jen tak oddechnout, pár si prý večer rád dopřeje drink. William tak Kate připravuje například gin s tonikem nebo koktejl, nepohrdnou ale ani obyčejným pivem.  

Dříve se dokonce předpokládalo, že oblíbeným nápojem vévodkyně Kate je sklenice piva, nyní se ale zdá, že si ráda dopřeje i jiný druh alkoholu. Prozradil to blízký přítel princezny. "William vždy přinese Kate gin s tonikem. Navzájem se o sebe starají, ale každý jiným způsobem," řekl.

Zatímco druhý královský pár, Harry a Meghan budí pozornost kam se jen mihnou, William a Kate působí spořádaně a Britové je mají v nesmírné oblibě. Setkali se v roce 2001 a o deset let později se vzali.

Každý se přitom věnuje svým projektům, podle korespondentky Jennie Bond ale William nikdy nežárlil, když byla jeho žena v popředí. "Nechal ji zazářit a neustále jí dává najevo, že je na ni nesmírně hrdý," řekla.

"Když vede kampaň o určitých otázkách, jako je duševní zdraví nebo předškolní vzdělávání, bez okolků jí dovolí, aby byla v centru pozornosti. Jsou neuvěřitelně silný pár, který jí dodává velkou sebedůvěru," dodala.

Nejnovější zprávy