Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Co stojí za jejich sňatkem? Kate a William uzavřeli před svatbou dohodu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Co stojí za jejich sňatkem? Kate a William uzavřeli před svatbou dohodu!

Lenka Kučerová

15. listopadu 2023 20:35

William, princ z Walesu s princeznou Kate Video

Od svatby vévodkyně Kate a prince Williama uplynulo několik let, ale pro mnoho Britů zůstává tato událost nezapomenutelná. Za tím vším stála dohoda, která měla zajistit, že Kate neuteče.

Dohoda o manželství mezi princem a vévodkyní se týkala jejich společné budoucnosti a byla uzavřena během dovolené na ostrově Desroches na Seychelách.

Princ William chtěl být k Kate upřímný a sdělil jí, že zatím není připraven na sňatek. Kate očekávala velkolepé zásnuby, ale přesto přijala jeho návrh.

I když princ ještě nebyl připraven na formální sňatek, slíbil jí, že se to stane v budoucnosti. "Na tomto ostrově, v ráji, William slíbil Kate, že s ní počítá na dlouhou dobu. Poprvé hovořili o manželství pod noční oblohou a u oceánu. Na tomto magickém místě uzavřeli dohodu, že se jednou určitě vezmou," uvádí expertka Katie Nicholl ve své knize "Kate: Budoucí královna."

"Princ jí slíbil, že je ta, kterou si vezme, že se pro ni bude angažovat, ačkoliv to ještě nebylo formální, a Kate mu zase slíbila, že na něj bude čekat, dokud nebude připraven," dodává královská expertka.
 

Nejnovější zprávy