Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Dagmar Havlová na sebe práskla zajímavou věc! Proč je tak nezastavitelná?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dagmar Havlová na sebe práskla zajímavou věc! Proč je tak nezastavitelná?

Andrea Malá

18. prosince 2023 18:01

Dagmar Havlová Video

Dagmar Havlová letos oslavila kulaté 70. narozeniny. Kdo ji však sleduje, ten dobře ví, že navzdory důchodovému věku je k nezastavení a stále dělá spoustu věcí. Má to své vysvětlení, jak prozradila bývalá herečka a první dáma. 

Česko si právě dnes připomíná, že uplynulo 12 let od úmrtí prvního českého prezidenta Václava Havla. Nepochybně si to uvědomuje i jeho druhá žena, která se do dnešních dní stará o jeho odkaz. Má ale i svůj život...

Proto se mohla objevit ve vánoční epizodě pořadu Inkognito, který vysílá televize Prima. Mnoho diváků jistě překvapilo, že přišla. Dagmar Havlová ale přiznala, že nad nabídkou moc dlouho neváhala. 

"Sleduju to a strašně se mi to líbí, takže jsem okamžitě řekla ano, a byla jsem šťastná," sdělila pořadu ShowTime. Při natáčení pak překvapila zajímavým odhalením. "Mám ADHD, teď už to vím. Neposedím, tak mám ADHD," prohlásila. 

ADHD je všeobecně známá zkratka pro poruchu pozornosti s hyperaktivitou. Jde o neurovývojové onemocnění způsobující obtíže se soustředěním, přizpůsobením aktivity a zvýšenou impulzivitou.

Nejnovější zprávy