Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Dagmar Havlová po sedmdesátce přiznala: Pořad se něco učím!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dagmar Havlová po sedmdesátce přiznala: Pořad se něco učím!

Andrea Malá

23. ledna 2024 10:57

Dagmar Havlová Video

Dagmar Havlová se loni potýkala se zdravotními problémy, k tomu navíc oslavila kulaté 70. narozeniny. Nemůžeme to říkat za ni, ale možná i to ji přesvědčilo, aby se věnovala víc sama sobě. 

Havlová naznačila fanouškům, že chvíle oddechu a pauzy během dne jsou pro ni spíše vzácné. Navíc i v jejich průběhu diskutuje o plánech, jak sama přiznala. "Je to tedy oddych? Učím se teď myslet víc na sebe, mít se ráda a trochu přes den zastavit. Tělo i mysl," uvedla na instagramu.

Populární herečka přiznala, že odpočívat zrovna neumí. "Maminka s tatínkem mě učili být stále aktivní, pomáhat především druhým, pracovat, pokud můžu. Ale duše se brání. Chce taky naplnění pro sebe," poznamenala.

"Tak doháním po nocích čas, 'urvat' taky něco pro sebe. Nikdy jsem nebyla opečovávanou princezničkou v bavlnce," vysvětlila bývalá první dáma.

Lidí se pak zeptala, zdali někdo umí odpočívat, respektive udělat si čas na sebe. A zeptala se na recept. "Jak se to dělá? Jak jste k tomu došli? Výchovou? Zkušenostmi? Potřebou chránit si zdraví? Moc mě to zajímá," dodala Havlová. 

Nejnovější zprávy