Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Dalibora Jandu potkala největší noční můra: Bludy o jeho zdraví!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dalibora Jandu potkala největší noční můra: Bludy o jeho zdraví!

Andrea Malá

17. října 2023 15:30

Dalibor Janda

Hlasové obtíže jsou největší noční můrou zpěváků, za desítky let na scéně o tom Dalibor Janda musí vědět své. Přesto se jich občas nejde vyvarovat. Hvězda 80. let už naštěstí má pro své fanoušky dobré zprávy. 

Janda měl v uplynulých dnech nasmlouvané koncerty na sousedním Slovensku. Jak jsme vás informovali, megakoncert v Prešově ještě odzpíval a vystoupení se podle jeho slov vydařilo, pak ale nastaly trable. 

"Když jsme dojeli domů, tak jsem zjistil, že můj zánět v krku se opět zhoršil, a tak po návštěvě kliniky v Motole mi bylo doporučeno (aby se to ještě nezhoršovalo) koncert v Banské Bystrici přeložit," uvedl na facebooku.

Slovenští fanoušci budou muset dorazit v jiném termínu, konkrétně 24. února 2024. "Moc mě to mrzí, ale bohužel fanoušci vědí, že je pro mne už zdraví velice důležité, a tak si to příště vynahradíme na dalších koncertech," uzavřel známý zpěvák. 

Pauza nakonec nebude dlouhá, podle nejnovějších zpráv od Jandy už je hlasově vše v pořádku. "Nedejte na nějaké bludy z bulváru, naše turné pokračuje dál, takže se uvidíme tuto sobotu na megakoncertě ve Svitavách," vzkázal několikanásobný Slavík. 

Nejnovější zprávy