Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Dalibora Jandu zradilo zdraví: Diagnózu mu řekli v Motole!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dalibora Jandu zradilo zdraví: Diagnózu mu řekli v Motole!

Andrea Malá

15. října 2023 19:37

Dalibor Janda

Nedávno to potkala Helenu Vondráčkovou, že musela ze zdravotních důvodů odložit koncert. Nyní se to samé stalo Daliboru Jandovi, ačkoliv jeho potíže alespoň nejsou způsobené úrazem. 

Doby největší slávy Dalibora Jandy jsou už dávno pryč. Hlavně starší lidé si vzpomenou, jak v 80. letech minulého století porážel Karla Gotta v anketě popularity Zlatý slavík. V kariéře ale zpěvák s nezaměnitelným hlasem pokračuje. 

Právě s hlasem ale v těchto říjnových dnech laboruje. Megakoncert v Prešově ještě odzpíval, vystoupení se podle jeho slov vydařilo. Pak ale nastaly trable. 

"Když jsme dojeli domů, tak jsem zjistil, že můj zánět v krku se opět zhoršil, a tak po návštěvě kliniky v Motole mi bylo doporučeno (aby se to ještě nezhoršovalo) zítřejší koncert v Banské Bystrici přeložit," uvedl na facebooku.

Slovenští fanoušci budou muset dorazit v jiném termínu, konkrétně 24. února 2024. "Moc mě to mrzí, ale bohužel fanoušci vědí, že je pro mne už zdraví velice důležité, a tak si to příště vynahradíme na dalších koncertech," vzkázal Janda. 

Nejnovější zprávy