Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Emma Smetana řekla pravdu: Lituje, že šla do seriálu Eliška a Damián?!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Emma Smetana řekla pravdu: Lituje, že šla do seriálu Eliška a Damián?!

Andrea Malá

30. září 2023 10:33

Emma Smetana Video

Září je také měsícem, kdy se do televizního vysílání nasazují premiéry. Jednou z těch velmi očekávaných byl "primácký" seriál Eliška a Damián, v němž si herecký debut odbyla Emma Smetana. A neustále se musí vyrovnávat s kritikou. 

Smetana už dříve naznačila, jak bude reagovat na kritické komentáře, když vzkázala, že ocení konstruktivní kritiku od lidí, které zná osobně a profesně si jich váží. "Tudíž ten jejich umělecký pohled pro mě bude důležitý," podotkla. "Seriálu přeju, aby ho diváci ocenili v tom největším množství, protože je to jediné rozhodující měřítko, bavíme-li se o prime time seriálu pro komerční stanici," dodala.

Nyní se k celé záležitosti vrátila s odstupem času. "Rozhodně ničeho nelituji a šla bych do toho stejně i po té vlně kritiky, která se na seriál snesla. Nikdy mě nenapadlo, že budu hrát v pohádce, a stalo se," řekla deníku Blesk.

"Všichni jsme do toho šli naplno a bavili jsme se. Lítost opravdu necítím," svěřila se dáma, která už si v osobním životě vyzkoušela řadu profesí, včetně novinářky a zpěvačky.

Elišku a Damiána sice Prima přesunula na jiný, méně atraktivní čas, ale z vyjádření Smetany vyplývá, že se počítá s pokračováním projektu. "Jsem spokojená a těší mě, že se natáčí druhá řada," dodala.

Nejnovější zprávy