Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Emma Smetana terčem kritiky? Prima si vyhodnotila (ne)úspěch Elišky a Damiána!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Emma Smetana terčem kritiky? Prima si vyhodnotila (ne)úspěch Elišky a Damiána!

Andrea Malá

6. listopadu 2023 15:21

Eliška a Damián Video

Emma Smetana se v poslední době představuje hlavně jako zpěvačka, před časem se nicméně vrátila na televizní obrazovky. Na Nově v minulosti hlásila zprávy, na Primě dostala šanci v seriálu. Jak si stanice vyhodnotila úspěch Elišky a Damiána? 

Šéf Primy Marek Singer podle webu super.cz na konferenci Czech Internet Forum připustil, že v televizi udělali se seriálem řadu chyb. Nevyplatila se prý ani sázka na Smetanu, ze které prý vyplývá poučení, že nejde změnit pohled veřejnosti na jednu osobu.

Nepovedla se prý ani velká propagační kampaň, protože vzbudila u diváků nesplnitelná očekávání. "Nesmíme mást diváky. Ona je to taková docela přiblblá pohádka pro dospělé, ale marketingově jsme ji prodávali způsobem, že lidé čekali, že uvidí Marii Terezii. A tu samozřejmě neviděli," konstatoval Singer. 

Zpěvačka, novinářka a herečka už před časem řekla, že nelituje rozhodnutí si v seriálu zahrát. "Šla bych do toho stejně i po té vlně kritiky, která se na seriál snesla. Nikdy mě nenapadlo, že budu hrát v pohádce, a stalo se," uvedla.

"Všichni jsme do toho šli naplno a bavili jsme se. Lítost opravdu necítím," svěřila se dáma, která už si v osobním životě vyzkoušela řadu profesí. 

Nejnovější zprávy