Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož, Benjamín

Eva Perkausová zamíří na mateřskou: Bude hvězdná náhrada?!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Perkausová zamíří na mateřskou: Bude hvězdná náhrada?!

Andrea Malá

6. listopadu 2023 11:33

Eva Perkausová Video

Eva Perkausová čeká druhého potomka a je tedy jasné, že přinejmenším na nějaký čas zmizí z televizní obrazovky. Prima se pochopitelně neobejde bez náhrady. Objevila se přinejmenším jména dvou dam. Ruku si ale zatím vedení televize s ani jednou nepodalo. 

Dlouze se spekulovalo především o možném návratu Gabriely Laškové, která už na Primě v hlavní zpravodajské relaci před časem působila. Nyní zaznělo jméno Michaely Ochotské. Blondýnka v minulosti přednášela zprávy na konkurenční Nově.

Ochotská nicméně dala jasně najevo, že na Primu nepůjde. "Velmi si vážím takových nabídek, ale opravdu se zpátky do televize vracet nechci," řekla někdejší moderátorka deníku Blesk. Jak známo, dneska pracuje na bruntálské radnici, kde vyřizuje pokuty. 

Pražská rodačka Perkausová se v minulosti věnovala modelingu, dokonce si zahrála v tematickém filmu Modelky s.r.o. Následně se prosadila do televize. Nejprve moderovala na Primě pořad Top Star, později se přesunula do divize zpravodajství. 

Sympatická devětadvacetiletá moderátorka je vdaná za Ivana Hecka, pár má syna Killiana. Chlapeček se nyní může těšit na sourozence. 

Nejnovější zprávy