Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Kdo nahradil Soukupa? Agáta Hanychová přiznala NOVÝ VZTAH!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kdo nahradil Soukupa? Agáta Hanychová přiznala NOVÝ VZTAH!

Andrea Malá

29. září 2023 8:36

Agáta Hanychová Video

Poslední dva dny si všichni odškrtáváme z letošního září a ukazuje se, že Agáta Hanychová si ještě během něj po rozchodu s Jaromírem Soukupem, otcem její několikaměsíční dcery Rozárky, stihla najít nového chlapa. 

Byla to Hanychová, kdo na začátku září oznámil rozchod hvězdného páru, který se dal dohromady loni a letos na jaře se dočkal dcery. Málokdo asi čekal, že už o pár týdnů později bude trojnásobná maminka hlásat do světa, že má nového chlapa. Každopádně však má každé ze svých tří dětí s jiným mužem…

S pravdou šla influencerka ven během živého vysílání pro “holčičky”, jak říká svým fanynkám, na instagramu. Upozornil na to server super.cz.

"Já už jsem zadaná," překvapila dcera herečky Veroniky Žilkové publikum během přenosu. Zároveň zdůraznila, že tentokrát nemusí být na internetové seznamce, kam se vždycky stahovala, pokud zrovna nikoho neměla. 

Kdo je oním vyvoleným, zatím není jasné. Jak jsme vás ale informovali, sama Hanychová po rozchodu se Soukupem přiživovala spekulace o možném vztahu s Mirkem Dopitou, expartnerem a otcem jejího nejstaršího potomka, syna Kryšpína. Například se objevila na golfu, kterému se Dopita věnuje, a zdánlivě k němu přehodnotila svůj dříve negativní postoj.

Nejnovější zprávy