Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Erdogan Atalay oplakal smrt Christiana Olivera (†51): Srdcervoucí tragédie!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Erdogan Atalay oplakal smrt Christiana Olivera (†51): Srdcervoucí tragédie!

Andrea Malá

7. ledna 2024 9:53

Christian Oliver

Tragická smrt německého herce Christiana Olivera nejvíce zasáhla lidi, kteří k němu měli blízko. Díky Kobře 11 k nim patřil i Erdogan Atalay, představitel Semira Gerkhana. Jak smutnou zprávu vstřebává?

"Je to neuvěřitelná srdcervoucí tragédie. Jsem opravdu v šoku a nemám slov," napsal Atalay na instagramu a zveřejnil fotku se zesnulým kolegou. Dodal ještě, že je v myšlenkách s jeho rodinou, které vyjádřil upřímnou soustrast. 

Tragická nehoda se stala ve čtvrtek západně od ostrova Petit Nevis, uvedla policie v prohlášení podle AP. Kromě Olivera a jeho dcer Madity (10) a Annik (12) nepřežil incident také pilot Robert Sachs. Příčina nehody zatím není známá.

Místní úřady uvedly, že na místo události ihned poslali rybáře, potápěče a pobřežní stráž. Ocenily také nasazení příslušníků záchranných složek. 

Oliver se narodil 3. března 1972 v německé spolkové zemi Dolní Sasko. Pro české televizní diváky bude nejznámější jeho role v legendárním seriálu Kobra 11, v jehož sedmé a osmé sérii zdatně sekundoval Erdoganu Atalayovi. 

Zahrál si ovšem také ve válečném dramatu Valkýra s Tomem Cruisem či jiném válečném filmu Berlínské spiknutí, jehož hlavními hvězdami byli George Clooney a Cate Blanchettová. 

Nejnovější zprávy