Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

S Christianem Oliverem (†51) zemřely i obě dcery! Matka dívek poprvé promluvila

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

S Christianem Oliverem (†51) zemřely i obě dcery! Matka dívek poprvé promluvila

Andrea Malá

8. ledna 2024 16:15

Christian Oliver

První lednový týden přinesl jednu mimořádně smutnou zprávu. Leteckou nehodu v Karibiku nepřežili německý herec Christian Oliver a jeho dvě nezletilé dcery. O nejtěžších dnech svého života poprvé promluvila matka obou dívek, hercova bývalá manželka Jessica. 

Rodinu rmoutí zejména smrt obou dívek. V prohlášení zveřejněném na instagramu se uvádí, že příčinou tragické nehody byla porucha motoru malého letadla. Tyto nepotvrzené informace se už dříve objevily v médiích. 

Text obsahuje především vzpomínky na zesnulé sestry. "Madita, energická žákyně 7. třídy školy Louise Armstronga, byla známá svým živým duchem a vynikala ve studiu, tanci, zpěvu a divadelních představeních," uvedla truchlící matka.

"Annik, žákyně 4. třídy základní školy Wonderland Ave, byla jemná, ale zároveň velmi silná. Vždy byla první, kdo nabídl vlídné slovo nebo utěšující objetí. Mezi její vášně patřil basketbal, plavání a různé formy umění," dodala o mladší z obou dcer. 

Tragická nehoda se stala ve čtvrtek západně od ostrova Petit Nevis, uvedla policie v prohlášení podle AP. Kromě Olivera a jeho dcer Madity (10) a Annik (12) nepřežil incident také pilot Robert Sachs. Místní úřady uvedly, že na místo události ihned poslali rybáře, potápěče a pobřežní stráž. Ocenily také nasazení příslušníků záchranných složek. 

Nejnovější zprávy