Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Eva Burešová má jasno: Rozhodnutí, které nepotěší televizní diváky!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Burešová má jasno: Rozhodnutí, které nepotěší televizní diváky!

Andrea Malá

11. listopadu 2023 20:10

Eva Burešová Video

Člověk může mít někdy pocit, že je Eva Burešová až moc na očích. Možná si to uvědomila i ona sama, protože s předstihem učinila zajímavé rozhodnutí ohledně své budoucnosti na televizní obrazovce. Co chce udělat? 

Burešová nedávno přiznala, jak na ni dopadají některé věci. Konkrétně se svěřila, že se dlouhá léta potýká s úzkostmi, které ji svého času dokázaly zcela paralyzovat. "Měla jsem i panické ataky. Ve dvaadvaceti letech jsem je měla tak silné, že jsem dokázala vycházet z bytu. Trvalo to dva, tři měsíce," svěřila se.

Dnes je jí rovných třicet let a má za sebou několik úspěšných let budování kariéry. Natočila během nich dva úspěšné seriály pro Primu, třetí se ale v tuto chvíli přidat nechystá.

"Dotočím ZOO, kde teď bude mít postava poměrně hezký příběh. A pak bych si na nějakou dobu ráda dala po sedmi letech seriálového maratonu pauzu," řekla herečka a zpěvačka serveru super.cz.

Zmizet lidem z očí ale nehodlá. "Na nějakou dobu se budu věnovat jen hudbě. Uvidíme, co mi život přinese. Vydělávat potřebuju, nemám miliony, i když se to někde píše," dodala Burešová.

Nejnovější zprávy