Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Eva Burešová naslouchá hlasům ve své hlavě: Říkají mi, ať...

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Burešová naslouchá hlasům ve své hlavě: Říkají mi, ať...

Andrea Malá

16. listopadu 2023 18:08

Eva Burešová Video

Hvězda Evy Burešové v posledních letech opravdu hodně stoupla, s čímž se ale váže i mnohem větší pozornost fanoušků. A nejen jich. Herečku a zpěvačku vyhledávají také hateři a její city opravdu ranit dokážou. 

Burešová v nedávném instagramovém příspěvku konstatovala, že žijeme ve zvláštní době. "Všude je plno nenávisti a urážek a ještě se v tom navzájem utvrzujeme a to zlé dost často podporujeme. Denně čtu tolik senzace a všichni ví všechno nejlépe, ale nedělají nic pro to, aby to tedy lepší bylo," poznamenala.

Sama si ale zvolila povolání, v němž je lidem neustále na očích a mnozí z nich si proto neodpustí výtky směrem k ní. Seriálová hvězda se přitom nijak netají tím, že kritiku nenese vůbec dobře.

Dokonce to vede k myšlenkám na konec kariéry v šoubyznyse. "Ty hlasy v mé hlavě jsou stále silnější, říkají, ať toho nechám," prozradila herečka a zpěvačka serveru super.cz.

"Jsem fakt hodně přecitlivělá, a jak jsou teď všude na internetu ty veřejné diskuze, tak tam jsou hodně nenávistné projevy vůči mé osobě. Ať udělám cokoli, tak se dočkám šílené negativní odezvy, protože to dobro tak nějak šeptá a to zlo vždy křičí nahlas," dodala Burešová.

Nejnovější zprávy