Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož, Benjamín

Agáta Hanychová promluvila o svatbě s Mirkem Dopitou!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová promluvila o svatbě s Mirkem Dopitou!

Andrea Malá

16. listopadu 2023 12:47

Agáta Hanychová a Mirek Dopita Video

Agáta Hanychová a Mirek Dopita musí neustále lidi přesvědčovat o tom, že se opravdu mají rádi. Pomohla by svatba? Influencerka prozradila, zdali si umí sebe sama představit před oltářem. 

Agáta Hanychová se vdávala jen jednou, ačkoliv má tři děti se třemi různými partnery. Za manžela pojala pouze herce a baviče Jakuba Prachaře, s nímž má dceru Miu. Letos v září se pak rozešla s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, otcem několikaměsíční dcery Rozárky.

Poté se dala po letech opět dohromady s otcem nejstaršího potomka, synem Kryšpínem. Dvojice neustále čelí spekulacím, dokonce zaznívá, že je to celé jen divadlo, protože už mělo dojít k rozchodu.

Dopita ale v uplynulých dnech ukončil debatu na toto téma, když doprovázel partnerku na akci v Karlových Varech a z ní sdílel snímek, na němž oba společně drželi cedulku s nápisem 'Máme se moc rádi'. "S mojí holkou v práci," napsal. 

K jedné věci ale Agátu rozhodně nepřesvědčí. Pokud s ní bude chtít zůstat, bude to takzvaně na psí knížku. "Určitě bych do žádné svatby nešla, protože ty rozvody jsou pro mě strašně drahé," sdělila Hanychová serveru TN.cz. 

Nejnovější zprávy