Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Zemětřesení v televizi u Soukupa: Tohle už tam lidé dlouho nezažili!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Zemětřesení v televizi u Soukupa: Tohle už tam lidé dlouho nezažili!

Andrea Malá

16. listopadu 2023 8:27

Jaromír Soukup Video

Jaromír Soukup zažívá období plné změn v osobním i profesním životě. Rozešel se s matkou několikaměsíční dcery Rozárky, o kterou bojuje u soudů. Souběžně se odehrávají velké změny v jeho podnikání. Jak to Soukup snáší?

Jaromír Soukup vstřebává těžký rozchod, jak sám mluví o rozpadu svého vztahu s Agátou Hanychovou. Podle svých slov nemá na novou životní partnerku ani pomyšlení a žije prací. Ovšem i v té došlo nedávno k pořádnému zemětřesení.

Podnikatel totiž kvůli předchozím potížím prodal poloviční podíl ve svém mediálním impériu Empresa Media. Odkoupil ho Jan Čermák, který se ve svém podnikání soustředí na řešení firem zatížených dluhy. 

Mediální magnát si tak musí zvykat na nové pořádky. Podle informací serveru extra.cz musí všechny personálie konzultovat s další osobou, která spolu s ním rozhoduje o jakémkoliv dalším postupu.

Leckdo by čekal, že se Soukup se situací, kdy není všemocným mužem, nebude smiřovat lehce. Jenže opak se zdá být pravdou. "Vypadá a chová se dost klidně. Takhle v pohodě jsme ho už dlouho nezažili," řekl zdroj zmíněného webu. 

Nejnovější zprávy