Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Jaromír Soukup promluvil o těžkém rozchodu s Agátou i o jiné ženě!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup promluvil o těžkém rozchodu s Agátou i o jiné ženě!

Andrea Malá

15. listopadu 2023 10:17

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou Video

Oklepat se z rozchodu musí každý, komu se rozpadne vztah. Jaromíru Soukupovi to evidentně trvá déle než Agátě Hanychové. Známý miliardář promluvil o těžkém rozchodu i o tom, zdali už je v jeho životě jiná žena.

Dva měsíce již uplynuly od jejich rozchodu a rozhodnutí bývalých partnerů ohledně vztahů snad ani nemohou být rozdílnější. Zatímco Agáta Hanychová rychle navázala nový, když se po letech vrátila k Mirku Dopitovi, její ex Jaromír Soukup je nadále nezadaný.

Jak jsme vás informovali, podnikatele stále ještě zaneprázdňuje rozchod s influencerkou. Označil ho za těžký. "Je tam děcko, tak nad tím nelze zlomit hůl," nechal se slyšet. 

Soukup tak dal jasně najevo, že prioritou je pro něj několikaměsíční dcera Rozárka. Péče o ní se zatím řídí podle soudem stanoveného předběžného opatření a čeká se na definitivní rozhodnutí.

Ani v druhém plánu nemyslí mediální magnát na randění. "Od rozchodu s Agátou v mém životě jiná žena není, žiju prací," sdělil serveru super.cz. A jak víme, práce je spoustu. Soukup totiž moderuje několik pořadů na TV Barrandov. 

Nejnovější zprávy