Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož, Benjamín

Jaromír Soukup o lámání hole nad Agátou: Je tam děcko, tak...

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup o lámání hole nad Agátou: Je tam děcko, tak...

Andrea Malá

13. listopadu 2023 8:56

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou Video

Dva měsíce zpátky to vypadalo, že Agáta Hanychová zlomila hůl nad Jaromírem Soukupem, protože jejich rozchod oznámila národu ona. Zřejmé je, že se z něj vzpamatovala rychleji než mediální magnát.

"Každý rozchod je těžký," řekl Jaromír Soukup serveru expres.cz. Vzápětí vysvětlil, co rozpad posledního vztahu s dcerou Veroniky Žilkové komplikuje. "Je tam děcko, tak nad tím nelze zlomit hůl," uvedl.

Jak známo, bývalí partneři vedou spor ohledně rozdělení péče o několikaměsíční dceru Rozárku. V tuto chvíli se řídí podle soudem stanoveného předběžného opatření a čekají na definitivní rozhodnutí v této věci.

Mediální magnát mezitím vyrazil do společnosti na jubilejní stou reprízu muzikálu Okno mé lásky. Dal přitom jasně najevo, že mezi lidmi je i kvůli tomu, aby přišel na jiné myšlenky. "Tady se dnes bavím," prohlásil.

Do divadla každopádně dorazil sám, protože trvá na tom, že po rozchodu nikoho nemá. To Hanychová nezahálela a dala se po letech opět dohromady s Mirkem Dopitou. V poslední době se nicméně vyrojily spekulace o dalším rozchodu.

Nejnovější zprávy