Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Eva Burešová přiznala paniku kvůli Tháliím: Pomohla slova slavné herečky!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Burešová přiznala paniku kvůli Tháliím: Pomohla slova slavné herečky!

Andrea Malá

3. října 2023 14:30

Eva Burešová Video

V Česku se o víkendu udělovaly divadelní Ceny Thálie. Eva Burešová sice nebyla mezi oceněnými, ale v sále nechyběla. Jak ale prozradila svým fanouškům, musela se vypořádat se svou psychikou. Co se dělo před ceremonií? 

Burešová se svěřila, že během dne ji několikrát popadla panika. "Opravdová. Reálná," zdůraznila. "Proboha, co tam budu dělat? Mám vůbec na to být na tak prestižní akci? Jsem toho hodna? Nemůžu tam být, nepatřím tam," říkala si prý v hlavě.

Talentovaná herečka a zpěvačka tvrdí, že lidem nebylo na první pohled zřejmé, co se uvnitř její hlavy odehrává. "Dostala jsem vnitřní ataku jako už dlouho ne, ale statečně jsem se s ní uvnitř prala tak, aby navenek nešlo poznat nic," poznamenala.

Burešovou uklidnila i slova jedné legendární kolegyně. "Paní Kolářová přišla a řekla: Cesta je cíl, a i když to na té cestě někdy bolí a budou se snažit vám tu radost vzít, nenechte se. Děkuji! Nenechám!" dodala.

Thálii o víkendu získali například Martin Pechlát, Hana Holišová či Tomáš Savka a také za celoživotní mistrovství Jiří Suchý. 

Nejnovější zprávy