Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Eva Burešová se nezúčastnila koncertu v O2 aréně: Skončila v nemocnici

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Burešová se nezúčastnila koncertu v O2 aréně: Skončila v nemocnici

Nikola Horáková

22. prosince 2023 18:02

Eva Burešová Video

Zpěvačka Eva Burešová (30) měla na čtvrtek naplánovaný koncert v O2 aréně, kterého se ovšem ze zdravotních důvodů nezúčastnila, protože byla v nemocnici. Koncert byl navíc poznamenaný tragédií na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. 

Ve čtvrtek se konal Vánoční koncert v O2 aréně, na kterém měla vystoupit také zpěvačka Eva Burešová. Ta se ovšem nezúčastnila ze zdravotních důvodů a již pár dnů před koncertem byla hospitalizována v nemocnici. 

„Je mi velmi líto, že jsem nemohla vystoupit při včerejší Vánoční O2 aréně. Bohužel už čtvrtý den bojuju se zdravím a teprve dnes jsem finálně opustila nemocnici, kde se všelijak snažili přijít na to, co se mnou vlastně je," uvedla Burešová na Instagramu a zároveň se vyjádřila ke včerejší tragédii.

„Všem těm, kteří v aréně byli, jsem natáčela video, které se vám mělo během večera pustit, ale vzhledem k tragické události v Praze, kterou vnímáme všichni jako bolestnou, se změnil celý koncept večera, a tak se moje absence oznámila tak, že to někteří vás nezaznamenali, a teď mi píšete zprávy,“ uvedla. 

„Mrzí mě to. Vím, že jste jeli někteří velkou dálku a těšili jste se. Ale věřte mi, že jsem dělala maximum pro to, abych vystoupit mohla, jen to prostě nebylo možné. Nejsem robot, jsem člověk, a když tělo řekne „ne“, nikdo s tím nepohne,“ doplnila Burešová, která se omluvila fanouškům. 

Ti jí v komentářích vyjádřili podporu. „Hlavně ať jsi v pořádku! Určitě nás čekají jiné krásné akce, které si užijeme na maximum. Krásné Vánoce," napsala jedna z fanynek. „Velmi podstatné Jsem člověk, ne robot. Dáváte do všeho maximum a psychika, která se chce zavděčit všem, se odrazí v té fyzické sféře, prostě a jednoduše, jste skvělá, mega talentovaná a přeji hodně zdraví," přidala se další z podporovatelek. 

Nejnovější zprávy