Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Eva Burešová tím byla úplně ochromená: Měsíce nevycházela z bytu! Proč?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Burešová tím byla úplně ochromená: Měsíce nevycházela z bytu! Proč?

Andrea Malá

10. listopadu 2023 9:19

Eva Burešová Video

Eva Burešová se v poslední době zmiňuje o stinných stránkách popularity, když dokonce přiznala, že zvažovala odchod ze šoubyznysu. Přiznala také, že měla období, kdy nejméně dva měsíce nevycházela z bytu. Co bylo příčinou?

Burešová se poprvé prosadila díky talentové soutěži, kde v osmnácti letech ohromila Jara Slávika. Tou dobou už zhruba pět let zápasila se stavy úzkosti, které se postupem času ještě zhoršily.

"Měla jsem i panické ataky. Ve dvaadvaceti letech jsem je měla tak silné, že jsem dokázala vycházet z bytu. Trvalo to dva, tři měsíce. Poté jsem se z toho sice nějak dostala, ale stále bojuji s nějakou psychickou slabostí," přiznala podle webu topky.sk. 

S popularitou jdou přitom ruku v ruce i její stinné stránky, kdy spousta lidí si na slavných osobnostech vybíjí frustraci tím, že je kritizuje. "Je důležité najít vnitřní sílu, aby vás negativní lidé neovlivnili," konstatoval herečka a zpěvačka. 

"Vždy, když je mi nejhůř, uvědomím si, co všechno pro mě ten nahoře, já anebo kolegové udělali. Ale bojuji s tím, Bojuji s hejty, s lidmi, co o mně píšou hrozné věci. Ale snažím se být silná, abych potom mohla říct ostatním, jak to mají dělat," dodala Burešová. 

Nejnovější zprávy