Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Eva Burešová vytáhla do boje! Čím zaměstnala právníky i policisty?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Burešová vytáhla do boje! Čím zaměstnala právníky i policisty?

Andrea Malá

16. června 2024 9:37

Eva Burešová Video

Eva Burešová se rozhodla řešit některé hulváty na sociálních sítích, jejichž zprávy už jsou podle ní přes čáru. Jedna taková doprovázela oznámení, že se stane součástí poroty v talentové show Česko Slovensko má talent. Burešová nyní dokázala, že svá slova myslí opravdu vážně.

Burešová původně autora komentáře "vystavila" na svém profilu na sociální síti a dala mu šanci se omluvit. "Tak co myslíte, potáhneme to k soudu za urážku na cti, anebo se pan alfa chytí za nos po zveřejnění?" napsala Burešová, když odhalila identitu útočníka na sítích. "Konec neviditelnosti," dodala ještě. 

Hvězda seriálů či muzikálů později pro deník Aha! potvrdila, že v případu podnikla další kroky, které se hulvátovi z internetu nebudou líbit.

"Je to v úplně počáteční fázi. Měla jsem první schůzku s právníky a řešili jsme, jestli se s tím dá něco dělat. A zjistili jsme, že dá! Předalo se to policii, aby se k tomu člověku vůbec dostali, což je v této době už velmi jednoduché," sdělila herečka a zpěvačka zmíněnému listu.

Burešová naznačila, že případný trest by neměl být nijak drastický. "Myslím, že tam bude nějaká pokuta, protože tohle je trestný čin, takže to už nechávám na právnících," dodala.

Nejnovější zprávy