Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Fanoušci jsou na nohou! Snaží se Meghan nahradit vévodkyni Kate?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Fanoušci jsou na nohou! Snaží se Meghan nahradit vévodkyni Kate?

Lenka Kučerová

14. dubna 2024 11:41

Meghan Markle Video

Poté, co Kate Middleton oznámila zdrcující diagnózu, začala její švagrová Meghan hned pracovat na plné obrátky. Mnohým však připadá podezřelé, že vévodkyně ze Sussexu začíná dělat věci, které jsou až příliš podobné královským povinnostem, které s radostí vykonávala manželka prince Williama. 

Meghan Markle a princ Harry se stále více vzdalují britské královské rodině. Jejich vztahy jsou již delší dobu narušeny a vypadá to tak, že je nespojí ani rakovina princezny Kate, o které se dozvěděli spolu se zbytkem světa.

V roce 2020 se rozhodli opustit své královské povinnosti a přestěhovat se do Ameriky, kde otevřeně diskutovali o problémech v britské monarchii, které měly zůstat tajemstvím. Od té doby se v Británii ukázali jen zřídka.

Nyní se ale zdá, že manželka prince Harryho využila příležitosti polepšit si v očích veřejnosti a momentálně se snaží zaplnit prostor, který po sobě zanechala Kate Middleton, která musí podstupovat léčbu chemoterapií.

Začátkem měsíce se Meghan setkala s nemocnými dětmi, aby jim přečetla jednu ze svých nejoblíbenějších knížek. Fanouškům tato návštěva připomněla královnu Camillu a Kate, princeznu z Walesu, které se také dělí o své oblíbené dětské knihy, aby povzbudily mladé lidi ke čtení. Snaží se Meghan nahradit Kate? 

Nejnovější zprávy