Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Hanychová a Dopita nad propastí? I oni sami mluví o rozvodu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Hanychová a Dopita nad propastí? I oni sami mluví o rozvodu!

Andrea Malá

24. dubna 2024 17:03

Agáta Hanychová se svým staronovým přítelem Miroslavem Dopitou Video

Málokdo umí rozproudit dění v českém šoubyznyse tak, jako to dělá Agáta Hanychová. Často se také její život stává předmětem spekulací. Aktuálně se řeší údajný náběh na rozvod s manželem Mirkem Dopitou. Co je na tom pravdy? 

V dubnu uplynul rok od narození dcery Rozárky, jejímž otcem je Jaromír Soukup. Jen do konce loňského roku se Hanychová stihla rozejít s miliardářem, obnovit vztah se staronovým přítelem Dopitou a dokonce ho zpečetit vstupem do manželství.

Nyní se ale objevily zvěsti o možném rozpadu svazku. Lidé ostatně hodně vtipkovali o tom, že dcera herečky Veroniky Žilkové bude mít políčeno na expremiéra Andreje Babiše, který minulý týden oznámil rozchod s manželkou Monikou.

"Tak jsem se doslechla, že se rozvádíme," uvedla Hanychová své 'holčičky' do situace na sociální síti. Následně se obrátila na manžela s dotazem, zdali je smutný. Bylo přitom naprosto evidentní, že na žádnou partnerskou krizi to nevypadá.

"Tak když se rozvádíme, tak ty jdi na golf a já jdu na masáž," zavelela trojnásobná maminka vzápětí a zeptala se Dopity, zdali musí k rozvodu dojít, když se o tom píše. "Já nevím, asi jo," reagoval její muž. 

Nejnovější zprávy