Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Hanychová a Prachař u soudu: Oba spokojení, jen Agáta nechápala jednu věc!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Hanychová a Prachař u soudu: Oba spokojení, jen Agáta nechápala jednu věc!

Andrea Malá

16. května 2024 8:34

Agáta Hanychová Video

Agáta Hanychová mohla v úterý škodolibě okomentovat jednu zprávu, která proběhla Českem, že její expartner Jaromír Soukup prodal zbývající podíl v TV Barrandov. Co ale říká rozhodnutí soudu ve sporu s bývalým manželem Jakubem Prachařem? 

Podle informací webu super.cz dospěl soud k závěru, že Hanychová je povinna odstranit veškeré obrazové, zvukové a zvukově obrazové záznamy s dcerou Miou ze sociálních sítí do 30 dnů. Prachař musí platit 25 tisíc korun měsíčně, přičemž 10 tisíc přímo bývalé ženě a 15 tisíc korun na účet jejich společného potomka.

Prachař i Hanychová vyjádřili spokojenost nad tím, jak soud dopadl. "Šli jsme tam s dohodou, kterou jsme podepsali, a jsem ráda, že to všechno skončilo. Jsme dva civilizovaní lidé, kteří se dohodli na péči o dceru," uvedla trojnásobná maminka.

Dcera Veroniky Žilkové však měla jednu výtku, která se týkala přítomnosti jejího bývalého spolupracovníka. "Jakub si tam předvolal Josefa Koudelku, což nechápu proč," poznamenala.

Hanychová nicméně půjde k soudu i dnes, tentokrát půjde o spor s Jaromírem Soukupem ohledně péče o dceru Rozárku. "Doufám, že takhle bude probíhat i zítřejší soud," dodala v úterý.

Nejnovější zprávy