Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Hanychová a Soukup napínali celý národ: Ukážou se zase spolu? Už je to jasné!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Hanychová a Soukup napínali celý národ: Ukážou se zase spolu? Už je to jasné!

Andrea Malá

25. listopadu 2023 17:07

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup ještě jako partneři. Video

Páteční předávání Slavíků? Mohlo jít o první akci od zářijového rozchodu, na které se objeví Agáta Hanychová i Jaromír Soukup. Jenže influencerka řekla organizátorům ne. Vysvětlení se samo nabízí. 

Soukup a Hanychová se po rozpadu hvězdného vztahu nemají zrovna v lásce. Nedokázali se totiž rozumně dohodnout na péči o dceru Rozárku, takže se tato věc ocitla v rukou soudu. Zatím se oba řídí podle předběžného opatření.

Dcera Veroniky Žilkové avizovala, že se páteční akce nezúčastní. "Já na Slavíky nejdu," řekla serveru expres.cz, který rovněž informoval o plánované účasti mediálního magnáta. Jeho bývalá partnerka zjevně o setkání s ním před zraky televizních kamer nestála.

Sám Soukup nakonec své přítomnosti možná také lituje, protože moderátoři večera Ondřej Sokol a Aleš Háma si na něj zasedli. Podnikatel se opakovaně stal jejich terčem. "Tady je pan Jaromír Soukup. Je to hezké, že celý večer můžeme začít velkou událostí… Je to velké gesto, zakopáváme tu válečnou sekeru. On to za nás dotvořil," spustili. 

"Představte si, že prodáte půlku vlastní televize, abyste si mohli koupit dvě vstupenky do sálu. To je krásné," zmínili Sokol a Háma dobře známou věc, tedy prodej značné části jeho firmy. 

Nejnovější zprávy