Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Hanychová a Soukup opět v sobě? Tentokrát jde o peníze!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Hanychová a Soukup opět v sobě? Tentokrát jde o peníze!

Lenka Kučerová

4. března 2024 20:19

Jaromír Soukup Video

Téměř miliardu korun dluží podle dostupných informací TV Barrandov podnikatele Jaromíra Soukupa, ovšem i on si nárokuje peníze, které mu podle jeho názoru náleží. Dlužná mu má být i jeho bývalá partnerka Agáta Hanychová. Co tomu influencerka říká? 

Jako by nestačilo, že Hanychová a Soukup se nezvládají dohodnout na péči o společnou dceru Rozárku. Nyní se objevila nová linka jejich sporu...

Web extra.cz upozornil, že podle insolvenčního rejstříku TV Barrandov je u jména trojnásobné maminky uveden dluh ve výši 270 tisíc korun. Dcera herečky Veroniky Žilkové měla peníze přijmout v září 2022 jako zálohu za účinkování v blíže nespecifikovaném pořadu. 

Hanychová si trvá na svém a tvrdí, že na stanici bývalého partnera účinkovala z lásky, která z jejich vztahu definitivně vyprchala loni v létě. "Jestli někdo tvrdí, že jsem si vzala na Barrandově nějaké peníze, tak to musí být podvod," řekla zmíněnému serveru.

"Skutečně jsem nic nedostala ani si nic nevzala. Žádnou smlouvu jsme neměli podepsanou, nepodepisovala jsem ani převzetí žádné zálohy. Žádnou jsem totiž nedostala," dodala Hanychová. 

Nejnovější zprávy